Originalus Xhorse eksploatuoti netinkamų transporto priemonių Emuliatorius Atnaujinti ESL Benz 204 207 212 Su VVDI MB Priemonė Variklio Pakeitimas Užrakinta NEC Lustas

€46.42 €58.02
  • w10352
  • Yra sandėlyje

Į krepšelį


ESL Benz 204 207 212 su VVDI MB įrankis Labiausiai W204 W207 W212 ESL bus sugadinti su AIS.Šiuo atveju, yra dvi galimos priežastys ir sprendimo būdai: ESL variklis yra pažeista ir reikia pakeisti naują transporto NEC lustas yra užrakintas, teoriškai tai galima atrakinti iš tikrųjų jis turi pakeisti naujas ESL.

Kaip pasakyti, jei ESL yra pažeistas arba NEC, yra užrakinti?Atidaryti VVDI MB Tool programinę įrangą, Spustelėkite "Check ESL žalą" ir jums bus gauti bet kurią iš šių ekranas: ESL yra darbo: tai reiškia, kad variklis yra sugadintas, ir jums reikia naujo, pilnas komplektas ESL variklis.

ESL yra sugadintas: reikia pakeisti nauja ESL.

Kaip pakeisti AAK su VVDI MB BGA Įrankis?1 žingsnis. Trinti EIS, tada vėl rašyti EIS ir pritaikyti ESL, pagaliau ESL yra sinchronizuojami.Pastaba: jei jūs ne trinti ESL ne pirmas, bet tik individualizuoti ESL, ESL nebus sinchronizuojami.Trinti EIS, tiek Rakto slaptažodį ir Ištrinti slaptažodį, reikalaujama. 1) rakto slaptažodį, jūs galite gauti jį pridedant klavišus.Po įėjimo į du slaptažodžius, spustelėkite "Išsaugoti EIS duomenimis," tada "Trinti " EIS"

Dabar EIS yra visiškai nauja

Step2. Apkrovos EIS duomenys

Pažymėkite "IR" rašyti EIS duomenų ir "TPD" parašyti VIN.

3 veiksmas. Spustelėkite "Individualizuoti W204 ESL"

Step4. Dabar, funkcijos "Inicijuoti", "TP Išvalytas" ir "Asmeninį" yra pažymėtas, išskyrus "Įjungta" Įdėkite originalios automobilių klavišą, tada EIS ir ESL yra "Įjungta" statusą.

Pagaliau ESL sėkmingai.

Pastaba: sunku nusipirkti Mercedes 204/207 EIS ir jie yra brangūs.Jei jūs turite 204/ 207 visi pagrindiniai lost, patariama naudoti W212 EIS pakeitimo ir ESL turi būti pašalintas.


  • Xhorse eksploatuoti netinkamų transporto priemonių Emuliatorius Feature1: Variklinių Pakeitimo Užrakinta NEC Lustas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Xhorse eksploatuoti netinkamų transporto priemonių Emuliatorius Feature4: Auto Raktas Programuotojas
  • Prekės Pavadinimas: ACARTOOL
  • Xhorse eksploatuoti netinkamų transporto priemonių Emuliatorius Feature2: Darbas Su VVDI MB Įrankis
  • Xhorse eksploatuoti netinkamų transporto priemonių Emuliatorius Feature5: Automobilio Raktas Mašina
  • Xhorse eksploatuoti netinkamų transporto priemonių Emuliatorius Feature3: už Benz 204 207 212
  • Modelio Pavadinimas: XHORSE eksploatuoti netinkamų transporto priemonių Emuliatorius


Žymos: vvdi, w208, obd2 "toyota", toyota techstream, jlr mongoose, benz esl, eksploatuoti netinkamų transporto priemonių vvdi, mb vvdi, pagrindiniai xhorse, eksploatuoti netinkamų transporto priemonių.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai