BPW. stilius, slankiklį, dizaino, etninės sumaišykite 1, sd5-1870

€0.88
  • w11254
  • Yra sandėlyje

Į krepšelį


Spalva slankmačiai gali būti padėtas ant bet kokio fono lako.Piešiniai išlieka ryškios ir aiškios, pagal bet kokia danga (viršuje arba skaidriu laku).Filmas pats slankmačiai yra skaidri.

Bendrosios Instrukcijos.Kaip naudoti 1. paruošti nagai vaizdo naudojimas: paviršius yra dehidratuoti, paprastai taikomos fone lako 2. pasirinkti tinkamą nagų plotis vaizdų iš rinkinio.Jeigu paveikslėlis yra per didelis, jums gali kirpti krašto 3. paspaudę paveiksliuką šiltu vandeniu 10-15 sekundžių (arba ant drėgno medvilninio tampono), taigi aktyvavimas lipnus sluoksnis 4. perkelti vaizdą iš popieriaus vežėjas paviršiaus nagų klijai puse žemyn (plėšimo metodas) 5. sklandžiai modelis, išspaudimo (ekstruzijos) lieka oro ir vandens, sausas.Svarbu, kad trauktis iš krašto odelės ir pusės volai 0,5-1mm, palikti erdvės uždarymo

6. padengti nagus su tvirtinimo viršuje danga ir, jei norite papuošti cirkonio, sultinys arba blizgančiais

Atkreipkite dėmesį, kad siuntimo mokama tik vieną kartą už vieną produktą!Visi šie dalykai per viena, kad iš mūsų parduotuvės, bus įtrauktos į vieną siuntą.Kai užsakymą, pristatymo visi šie produktai bus nulis.


  • Prekės Pavadinimas: BPW.stilius


Žymos: diecast 1 18 chevy, mirti derliaus etiketės, diecast 164 garažas, diecast 164 "toyota", diecast 132 impala, diecast cruze 1 18, diecast barbie automobilių, dramblys kilimas žalia, diecast 164 pikapas.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai