Žaidimas Paslėptas Darbotvarkę (PS4) (RUS)

€13.13
  • w14
  • Yra sandėlyje

Į krepšelį


Paslėptas Darbotvarkė" - Detektyvas, trileris elementai, mistika Žanras "interaktyvus kinas".Žaidimas Sumaniai balansuoja ant ribos, vaizdo žaidimus, ir Filmai ir pasakoja įspūdingi Istorija, kuri vienu metu aktai Reiškia, tiek pramogų laikmenose.Nekilnojamojo Detektyvas

Istorija Žaidimas taip istorija iš dviejų veikėjų: Policijos pareigūnas Becky Marnie po surinkimo Serijinis žudikas pavadintas gaudyti Gauna skatinti; Rajono Prokuroras Felicity Malonės, savo ruožtu, padėjo Pareikšti spąstus į kalėjimą.Vėliau, Penkerių metų Felicity, kuri nėra užmirštas Taikos abejonių, vizitų nuteistojo Sudaryti.Suomis (tai pavadinimas kalinys) Pasakoja savo istoriją, ir Felicity Yra vis daugiau ir daugiau pradeda galvoti apie Teisėtumo bausmę.

Insultas Pasakojimo paslėptas darbotvarkę yra pagrįstas Žaidėjo rinkimus: Jūs turite įrodyti Suomis nekaltumo, arba,priešingai, Įsitikinkite, kad jis yra tikrasis žudikas.Taip pat įmanoma, kad Suomiai buvo apsaugoti nekilnojamojo Žudikas.Gal žudikas yra žaidėjas.Atsakymas yra, kad suras jums procesas Įdomių tyrimų.Žaidimas Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama Aplikacijos.PlayStation 4 sistemos ir telefono Turi būti prijungta prie vieno belaidžio Tinklų žaidimą.Pradėjus žaidimą Ištrauka gali prisijungti Keli dalyviai, naudojant išmaniuosius telefonus.Pasirinkti pavadinimus ir spalvas jūsų kovotojos, Žaisti kartu arba konkuruoti draugas Su draugu-šis žaidimas yra puikus Komanda artimųjų.

Imtis Atsakingus sprendimus dėl spaudžia Telefono ekrane.Kaip jums perduoti Nauji ženklai bus atidaryta ir Sklypo plėtrai: stebėti pažangą Taip pat galite naudoti programą.Sąveika su žaidimo atsiranda Įvairiais būdais: pavyzdžiui, jums bus Dan pasirinkimas, kokių veiksmų daryti, Arba tai, ką reakcijos pasirinkti Becky arba Felicity per pokalbį.Kaip Kaip tikri detektyvai, ženklai Bus ieškoti įrodymų, per tam tikrą Epizodai.Iš jų, jums reikės rasti 3 Įrodymų metu ekrane skirtąjį Laiko.

Co Su šiame žaidime jums gali dalyvauti Iki penkių žaidėjų.BE konkurencijos Kiekvienas dalyvis gauna asmens Užduotis, ir tai priklauso nuo jūsų-jei norite žaisti kartu Ar kištis į artimųjų konkurentų.


  • Prekės Pavadinimas: NĖRA


Žymos: PS4, 14g titano, ps4 varžtų rinkinys, ksb0912he, austar varantys, titano kalba, dobe ps4 pro, 100 sf, analoginis dangtis, minecraft požemius ps4.

Mafibear
2020-10-01
3/5
The game was sent by the English version! The box is all in English. OK, that the game itself is multilingual and without unnecessary dancing with a tambourine I had a Russian version with a Russian voice. But the disc itself does not correspond to the description! If you lay out a Russian box, then this should be sold!

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai